BAKIRKÖY YEŞİLKÖY SB MAHALLESİ SU TESİSATI HİZMETİ

25 Aralık 2018

Temiz su tesisatı; mutfakta lavabo ve bulaşık makinesinde kullanılırken, banyoda duş, lavabo, bazı evlerde de klozet için ve tuvaletlerde, çamaşır makinelerinde temiz su tesisat bağlantısı yapılır.  Yapılan her temiz su tesisatının bir gider tesisatı olmak zorundadır.  Kullanım fazlası su, daha önce bina yapımı aşamasında projelendirilen gider boruları sayesinde bina dışına logar ve pis su kanallarına gönderilir.

BAKIRKÖYDA SU TESİSATI yaptırmak isteyenler 0533 798 09 41 telefondan acil su tesisatına ulaşarak profesyonel yardım alabilirsiniz. Yeni sıhhi su tesisatı projeleri çizim ve kurulumu yapmaktayız. YEŞİLKÖY SB MAHALLESİNDE kısa sürede ulaşım sağlayarak arızalanan temiz su tesisatı ve pis su tesisatlarınıza hızlı bir şekilde çözüm sağlayabiliriz. BAKIRKÖYDA SU TESİSATINIZDA  oluşan tamir ve yenileme çalışmaları, lavabo su bataryaları değişimi ve onarımı itinayla yapılmaktadır. YEŞİLKÖY SB MAHALLESİ SU TESİSATI TAMİRİ için bizimle iletişime geçerek bulaşık makinesi, çamaşır makinesi bağlantılarınızı, sıhhi tesisatı yenileme ve kurulumunu yaptırabilirsiniz. 

Sıhhi su tesisatında kullanılan borular ortalama ömrü 50 yıl kadardır. Isıya, basınca ve kimyasal maddelere karşı yüksek direnç gösterir.  Temiz su tesisatında kullanılan borular plastikten özel üretim olup Türkiye’de ve BAKIRKÖY DA TERCİH EDİLEN SIHHİ TESİSATLARDA  kullanılır.  Kaygan, parlak ve pürüzsüz yüzey yapısına sahiptir. Montajı ve uygulaması kolaydır, ekonomiktir. Korozyona dayanıklıdır, kireçlenme ve paslanma yapmaz. Suyun rengini, kokusunu ve tadını değiştirmez. BAKIRKÖYDA Acil Su Tesisatı olarak yaptığımız kurulum, yenileme, tamir çalışmalarında kullandığımız ürünler 1’inci sınıf kalitededir.  BAKIRKÖYDA YEŞİLKÖY SB MAHALLESİNDE  yeni binalarda ve eski binalarda profesyonel ekiplerimiz ile temiz su tesisatlarınızı gönül rahatlığı yaptırabilirsiniz. YEŞİLKÖY SB MAHALLESİNDE SU TESİSATÇISINA ulaşmak için 0533 798 09 41 numaralı telefonu arayabilirsiniz.